خدمات انستیتو مد و لباس راد مودا

راد مودا، با توجه به فراهم سازی بستری قانونی، ورک شاپ هایی متنوغ با موضوع مد و لباس به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند.

هر موضوعی برای یک زمان خاص است! راد مودا در تلاش است تا لباس هایی با سلیقه و فرهنگ جوان ایرانی امروزی طراحی و ارائه کند.

یکی از فعالیت های اصلی راد مودا، برپایی انواع گالری، جشنواره، نشست و نمایشگاه مد و لباس به شکل ملی و ناحیه ای و در آینده ای نه چندان دور بین المللی است.

تولید محتوا

موسسه ره آفرینان دانش راد، در بخش مد و لاس خود (راد مودا)، علاوه بر برگزاری انواع کلاس و ورکشاپ، اقدام به تولید و توزیع ویدئوهای آموزشی رایگان در زمینه مد و لباس نموده است. شما میتوانید این اطلاعات را از بخش آموزش و یا صفحات مجازی راد مودا دنبال کنید.

خدمات مشاوره و حمایتی

آیا به طراحی لباس علامندید ؟ آیا مایل هستید تا طراحی خود را ثبت کنید ؟ آیا مایلید در جشنواره های مختلف مد و لباس شرکت کنید ؟ یا هر سوال دیگری که در ذهن دارید. تنها کافیست تا با راد مودا تماس بگیرید. همکاران ما پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود. برای این منظور به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

فشن دیزاین

تیم خلاق ما با توجه به سلیقه و فرهنگ جوان مدرن و امروزی ایرانی، سعی در خلق طرح های یکتا در این حوزه است. نگران نباشید، متدها و مراحل این طراحی ها را با شما در میان میگذاریم.